מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים קופה לעסק קטן?

שתף

עסק מצליח, לא משנה אם קטן או גדול, הוא עסק שחושב על כל הפרטים- קטנים וגדולים כאחד! בעוד קבלת התשלום נשמע הדבר הבסיסי והפשוט ביותר, זה בהחלט תחום המצריך סדר, דיוק ויעילות. אבל, ברגע שיש לכם קופה ממוחשבת העונה לכל צורך- התשלומים, ניהול המלאי ועדכון המחירים, אלה רק דוגמאות להתעסקות והדאגות שתוכלו להסיר בקלות מלבכם. אז מה בעצם כדאי לבדוק לפני שבוחרים קופה לעסק קטן? המידע החשוב ביותר, נמצא כאן לפניכם:

קופה רושמת או קופה ממוחשבת? ומה ניתן לעשות עם הקופה?

הקופה הרושמת הראשונה הומצאה בארצות-הברית בסוף המאה ה-19, כמכשיר מכני, המאפשר את חישוב התשלומים המבוצעים בבית העסק, המשמש בנוסף לאחסון המזומן או ההמחאות שהתקבלו. קופה רושמת מודרנית יותר היא קופה ממוחשבת, הומצאה בסוף המאה ה-20 והפכה במהרה לפופולרית בעסקים רבים. קופה רושמת ממוחשבת מתקשרת למערכת המחשוב המרכזית של העסק ומסייעת בניהולו השוטף – הוצאת חשבוניות וקבלות, חיוב כרטיסי אשראי, ניהול המלאי, ביצוע מעקב אחר העובדים ועוד.

קופה קטנה לעסק מבית NewOrder היא מוצר חדש, שלוקח את הקופה הממוחשבת עוד צעד קדימה- ומתאים באופן מושלם לעסקים של היום בעידן הדיגיטלי: התממשקות מלאה לאתרי WordPress- עם אפשרות להעלאת המוצרים לאתר האינטרנט העסקי ישירות מהקופה, משיכת עסקאות מהאתר לקופה לשם הפקת החשבונית, עדכון מחירים מהקופה עצמה, כמו גם עדכון מלאים המתבצע באופן אוטומטי עם כל מכירה, תקן EMV (קישור פנימי למאמר נוסף) ועוד.

עם קופה ממוחשבת לעסק הדוחות והנתונים זמינים תמיד

מהו המוצר הרווחי ביותר? ועל איזה מוצר אפשרי לוותר? לשאלות המעסיקות בעלי עסקים רבים, לקופה לעסק קטן של NewOrder יש את התשובות! לקופה ממוחשבת (קישור פנימי למאמר נוסף/ דף מוצר) כל הנתונים העדכניים ביותר והיא פועלת כ- Back Office, המשרד האחורי שלכם- כך שניתן לקבל את דוחות הפעילות העדכניים ביותר של העסק, ללא כל מאמץ.

בנוסף, הקופה הממוחשבת מאפשרת עבודה אונליין מול בסיס נתונים וחוסכת זמן יקר בכל הקשור בסינכרון. ברגע שנתונים כמו מחירים, מבצעים, מלאים מתעדכנים בקופה- באופן אוטומטי וללא התעסקות נוספת, יתעדכנו גם באתר.

אם כבר נתונים, אז יתרון חשוב נוסף הוא שמירת הנתונים והגיבוי: קופה רושמת ממוחשבת מאחסנת את מס"ד הנתונים בענן- ואת כלל הנתונים רושמת ומגבה בו-זמנית בשני שרתים נפרדים, כדי להבטיח שהנתונים החשובים של העסק תמיד יהיו שם ברגע שתזדקקו להם.

שימוש נוח ושירות ללא פשרות

האפשרויות הרבות והכלים היעילים של קופה רושמת או ממוחשבת, הופכים אותה מ"עוד מכשיר חשמלי" לעזר ניהולי חשוב ביותר! לרוב, אדם העובד עם מחשב יסתדר וילמד במהירות כיצד לעבוד עם הקופה הממוחשבת שלו, אך בהחלט מומלץ לבחור מראש בקופה אשר תתאים לצרכים של העסק ואף להשקיע בהכרתה והכרת הכלים אותה היא מציעה.

דגש חשוב נוסף בבחירת קופה לעסק קטן- הוא הבחירה בקופה ממוחשבת ידידותית לשימוש, נוחה ופשוטה לתפעול- כך שהשימוש בה יחסוך זמן יקר במקום לגזול אותו, עבור בעל העסק ועובדיו כאחד.

בדיוק כמו מוצרים ושירותים מוכרים רבים- גם לקופה לעסק קטן קיים שירות לקוחות! ואנו ממליצים לבחור בקופה אשר מאחוריה עומדת חברה המסוגלת להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר! אנו כמובן מזמינים אתכם לנסות את שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית שלנו בכל עת.

העסק תמיד יכול לגדול- קופה לעסק קטן וגדול!

גם אם התחלתם את דרככם ממש עכשיו- וגם אם כרגע אתם מסוגלים להתנהל עם קופה רושמת (קישור פנימי למאמר נוסף/ דף מוצר) פשוטה או לנהל את התשלומים באופן ידני- לחשוב צעד אחד קדימה ולכוון גבוה יותר, זה תמיד רעיון טוב!

השאיפה לגדול, להתפתח, לשפר ולהשתפר היא הטבעית ביותר לכל עסק. הבחירה בקופה הממוחשבת המתאימה לעסק שלכם כיום היא חשובה, אך הבחירה בקופה ממוחשבת אותה יהיה ניתן בקלות להתאים לכל צורך גם בעתיד, חשובה לא פחות. ברגע שהעסק יגדל, תגדל כמות הלקוחות והעבודה כך שבהחלט יהיה לכם במה להתעסק- אבל, בכל הקשור לקופה, אין סיבה לדאגה!

ל- NewOrder קופה ממחשבת עם יתרונות רבים (קישור פנימי למאמר נוסף) אשר תלווה את העסק ותתאים את עצמה אליו, תמיד! לצד האפשרות לניהול קופה לעסק קטן, מציעה הקופה תמיכה מלאה בריבוי סניפים הכוללת את נתוני מכירות הרשת, בדיקת והעברת המלאי בין סניפים ועוד.

להתנהלות היומיומית של העסק- קופה לעסק קטן

מלבד תשלומים ונתונים- יכולה הקופה לעסק קטן (קישור פנימי למאמר נוסף/ דף מוצר) לסייע בכל הקשור לניהול העובדים! ניהול משתמשים, ניהול מכירות לפי משתמש, הפקת דוחות מכירה ושעון נוכחות הן רק דוגמאות לכלים הניהוליים הרבים העומדים לרשותכם בעבודה עם הקופה הממוחשבת שלכם.

בנוסף, מנהל העסק יכול להתחבר למערכת המתקדמת בקופה על-ידי רשת האינטרנט, בכל זמן ומכל מקום בעולם. ביצוע פעולות או קבלת דוחות אפשריים בכל רגע ומרחוק. ההתחברות אל מערכת הקופה לא תפריע לקופאי שנמצא במשמרת- ואף מנהל העסק יכול לעשות זאת ללא ידיעתו- ולהישאר תמיד עם היד על הדופק.

הקמת עסק חדש- אתגר והזדמנות!

לצד ההתרגשות של הקמת העסק החדש וההנאה שביוזמה וביצירה- לא מעט אתגרים! מערכת קופה רושמת NewOrder פותחה על-ידי מיטב אנשי היי-טק ישראלים, במטרה וחזון ברור: להבטיח לכל אחד מלקוחותינו, שגם אם אין לו ניסיון קודם בניהול מכירות העסק או ניהול חנות- הוא יכול לעשות זאת בחוכמה, במהירות וביעילות!

צוות הפיתוח שלנו שם דגש על השוק הקמעונאי בישראל ופיתח מוצר חדשני, ידידותי למשתמש ואמין- לו חווית משתמש אידיאלית ומגוון אפשרויות מתקדמות ואטרקטיביות, המספקות מענה לכל צורך. בכל שלב אנו מספקים תמיכה טכנית ומעניקים שירות אדיב ומקצועי- כך שעם קופה ממוחשבת, לפחות בכל הקשור לקופה, אנו מבטיחים לכם ראש שקט ונטול דאגות.

לכל התלבטות, ייעוץ ומידע נוסף לגבי קופה לעסק קטן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת!

WooCommerce

קישור מלא לחנות וורדפרס ניהול הזמנות,מלאי,הקמת פריטים