איך לבחור מה נכון עבור העסק שלך?

בעידן החדש, שהכול מתנהל דרך באינטרנט, אנו נתקלים בהיצע רחב של חברות ומוצרים באמצעות אתרים ואמצעי המדיה האחרים.
ללקוח קשה הבחירה וההחלטה, איזה סוג קופה מתאימה ביותר לעסק שלו, קופה רושמת רגילה או קופה ממוחשבת, איזו קופה ממוחשבת, או אילו סוגים של קופות רושמות ועוד…
מרוב ההיצע בשוק , הבחירה הנכונה קשה אף יותר. הדרך לחפש היא רבה, גוגל, פרסומים נוספים. ואתה נתקל בחברות גדולות ובחברות קטנות, שהן ה"שחקניות" החדשות בשוק הקופות הרושמות והקופות הממוחשבות. דווקא אילו החברות הקטנות, הן אלו שמביאות עימן את החדשנות, היצירתיות והפתרון המושלם לעסק שלך, את התוכנה לניהול העסק שלך שתעניק לך את השקט והביטחון ברכישת קופות רושמות.
אז במי לבחור? ואיזו קופה? רגילה שמנהלת הכנסות/כספים, או קופה ממוחשבת שמנהלת כספים וכולל פונקציות מתקדמות לניהול העסק?

אז איך מחליטים?, איך יודעים מה נכון עבורך? וכיצד להוציא את הכסף שלך על המוצר הטוב ביותר

מהו מוצר טוב? מוצר ידידותי, יעיל ונוח למשתמש, מוצר שלא דורש ממך משאבים רבים לתפעולו.
אינך צריך לחשוש, יש לך אפשרות להזמין איש מכירות, שיתקין לך את התוכנה ל- 30 יום ניסיון, כדי שתוכל לחוות, להתרשם, ללא שום התחייבות.
מתוך ניסיון של שנים בתחום השיווק והמכירות של קופות רושמות וקופות ממוחשבות, המחיר אינו משמעותי אלא התאמת התוכנה לעסק שלך ולעובדים שלך.
כמו כן חשובה איכות התוכנה והשירות שאתה מקבל מבית התוכנה, לכן דווקא החברות הקטנות , בתחילת דרכן, עושות מאמצים רבים על מנת לשמר את לקוחותיהן, ועושות זאת על ידי שירות אמין ומקצועי.
חשוב שתזכרו, אינכם קונים רק קופה רושמת כעמדת מכירה, אלא אתם קונים כלי שמנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. וזאת אתם עושים על ידי הקופה הרושמת או הקופה הממוחשבת בתוכנה לניהול העסק.
בחר עוד היום להתנסות בדבר החדש, חיבור אונליין מרחוק לעסק שלך וניהול העסק בצורה הטובה ביותר מבלי להיות נוכח תמידי בעסק.
רכוש תוכנה אמינה מבית התוכנה, תוכנה ידידותית ונוחה למשתמש, עובדה המאפשרת לך חיסכון בהדרכות.
תוכנה אמינה ללא תקלות, עם שירות מהיר, מקצועי ואדיב.

בעולם התקשורת החלה רק בתקופה האחרונה בשוק הישראלי , למעשה היא הגיעה בדיוק בזמן המתאים .
חברות ענק כמו, נורטל, מיקרוסופט, ועוד, מציגות מוצרים של All-In-One תחת המעטפת של רשתות מאוחדות. אולם לא תמיד זהו הפתרון הנכון להגדרה של All-In-One ולכן יש להוסיף לפתרון הזה עוד מספר מרכיבים על מנת שיהיה פתרון מלא.
למעשה, מדובר בחלק מתהליך שקיימים בו 2 מאפיינים בולטים:
א. מיזוג רשתות קצה לקצה. רשת הטלפוניה ורשת ה- IT מתמזגות לא רק ברמת הארגון פנימה. זה קורה גם אצל ספק התקשורת. הגבול בין ה- LAN ל- WAN ייעלם. כל המתחרות בעלות תשתיות סיבים בישראל, סלקום, פרטנר, הוט ובזק, מציעות שירותי קישור.
ב. מיזוג הרשתות יוביל להטמעת התקשורת כחלק מה- IT הארגוני. פתרונות חדשים כמו אלו של מייקרוסופט, או לחילופין פתרונות של קוד פתוח בתקשורת יהפכו תוך פחות מ- 3 שנים למקובלים ולמובילים במגזר הארגוני.

הוא בדיוק כשמו. מדובר במוצר אחד, שמימדיו קטנים אולם יש בו את הכל !! , מכשיר זה מותקן בעסק ומשלב בתוכו מגוון רחב של פתרונות עם מגוון רחב של ממשקים: מרכזיית IP מלאה, שמתחברת לכל סוגי הטלפונים הנייחים והניידים, שירותי IVR ו- CRM מלאים, נתב לכל יישומי ה- Data, נתב אבטחה מלא, ממיר סלולארי-VoIP , תקשורת WiFi וקישור לכל יישומי האינטרנט, מבחר ממשקים: לערוץ הסלולארי בכל שיטה ודור (כיום, עד דור 3.5), לקווי בזק (PSTN), ל-DSL, לכבלים ול- WiMAX , הכול במארז אחד אינטגרטיבי, עם שדרוג ותחזוקה מרחוק.
כל זה נמצא למעשה בקופה הממוחשבת או בקופה הרושמת שיוצרת את המוצר מדובר במוצר ייחודי וחדשני המתאים לאוכלוסיית העסקים והארגונים, המעוניינים בקופות ממוחשבות ורוצים להתקדם מהקופות הרושמות שעבר זמנן, ולהתקדם יחד לעבר הקדמה והטכנולוגיה.
חשוב לציין,כי מומלץ לבדוק תחילה מהו הפתרון המתאים לכל עסק, לאור התחרות המתפתחת בשנים האחרונות.
על פי סקר אחרון שבוצע , נמצא כי, הלקוחות מעוניינים בקבלת שירותי תקשורת מגורם מרכזי אחד, לעומת פיצול השירותים ממספר ספקים כמו שקיים היום.
לכן קמה חברת ניו אורדר על מנת לספק לכם את כל השירותים במוצר אחד מינימליסטי, ייחודי ואלגנטי.
חברת ניו אורדר תספק עבורכם את תוכנת ניהול העסק, בקופה ממוחשבת והכל במוצר אחד – All in one.

קופות ממוחשבות הן המילה האחרונה בתחום המסעדנות והקמעונות הפרטית, הן מהוות את הפתרון המושלם עבור בתי עסק רבים, בעיקר בתחום המזון.
היתרון המשמעותי ביותר של קופות ממוחשבות, לעומת הקופות הרושמות הוא בנוחות ויכולת השימוש המהירה, המתבצעת באמצעות מסך המגע, והפיזור המיידי למספר מדפסות בו זמנית. כמו כן יתרון נוסף ומרכזי של קופות ממוחשבות הוא ברמת ניהול העסק: ניתן להשתמש ב קופות ממוחשבות לעריכת ספירות מלאי, להפקת תעודות משלוח, לניהול המלאי לפי פריטים ומחלקות, ניהול מועדון לקוחות ואף עדכון מבצעים פנימיים.
לכן קופות ממוחשבות משתלמות לעסק בכך שהן חוסכות טעויות הנגרמות בשוגג על ידי בני האדם, כמו ספירת מלאי לא נכונה, ועוד.
בנוסף, קופות ממוחשבות חוסכות זמן עבודה משום שהן כה נוחות לשימוש עבור העובדים, וזמן ההדרכה הוא זניח לעומת פתרון אחר.
כמו כן באפשרות הלקוח להזין נתוני רווח והפסד, להפיק דוחות שונים ועוד.
כלים אלו מאפשרים לו לנהל את העסק בצורה הטובה והיעילה ביותר עבורו ישנם מספר פתרונות טכנולוגים אשר מטרתם לשפר ולשדרג את העבודה המתנהלת סביב קופות רושמות אשר ביכולתן לרכז את כל הנתונים באופן טכנולוגי פשוט וקל לשימוש.
ניהול קופה רושמת הייתה עד השנים האחרונות מטלה לא פשוטה, וקשה לשימוש. לא כל אחד יכול לבצעה, אחא רק אדם עם ידע קודם וגישה לטכנולוגיה.ולכן לרוב הייתה תחת אחריות המנהל, אשר עבר הכשרה והדרכה ארוכה. כיום, עם הקדמה והחשיבה להביא ללקוח את הפתרון המושלם בצורה היעילה והנוחה ביותר מקלהה קופה הרושמת על העבודה השוטפת ובכך מאפשרת לכל עובד בצוות לנהל את קופה ולא רק למנהל, עובדה זו חוסכת כסף וזמן רב לעסק.

קופות רושמות ממוחשבות הן הקופות הקיימות כיום ברובם של בתי העסק בישראל, והסיבה לכך ידועה. הסביבה העסקית כיום הינה זירת תחרות קשה , עם הרבה מתחרים והיצע רב, אולם חשוב לבחון מי נותן השירות, והאם המוצר אמין וקל לשימוש.
יזם, בעל עסק פונה לחיים עצמאיים על מנת להרוויח כסף. לכן ניהולו הנכון ושמירה על הכסף הם עמודי התווך בכל הנוגע להצלחה עסקית עקבית ויעילה.
לכל בית עסק יש צרכים יחודיים וכיום קיימות בשוק קופות רושמות ממוחשבות מסוגים שונים, המאפשרות לא רק רישום של הכסף, אלא ניהול מאגר מלאי מדויק, שעון נוכחות, קטלוג, דוחות מפורטים של רווחיות, ועוד. כאשר השילוב של קופה ומשקל מתואם מראש, נקודת המכירה הופכת לפשוטה ויעילה עוד יותר.
קופה ממוחשבת חכמה שמותאמת בצורה נכונה ומקצועית לבית העסק משדרגת את פעילותו והופכת אותו ליעיל יותר ולשכלל את יכולות התיעוד של בתי העסק שזרימת המזומנים והמלאי בו היא גבוהה, בנוסף היא מאפשרת לדרג המנהלי יכולת של פיקוח טובה יותר על כל נקודת מכירה.
במציאות כיום בה סביבת העבודה הקמעונאית היא לרוב מבוזרת, כמו במצב של חנות בה יש כמה נקודות קופה או אפילו רשת, עניין זה בעל חשיבות רבה . חשיבות שחוסכת זמן רב וכסף רב.

קופות ממוחשבות מאפשרות להתאים את מערכת הקופה באופן ייחודי לעסק ולייעל את פעילותו גם בעניינים ממוקדים. לדוגמא ברשתות רבות נהוגים כרטיסי חבר, הנחות מיוחדות בימי הולדת. שליחת הודעות מהקופה, ועוד. קופה ממוחשבת יכולה להעניק את האופציה של העברת הכרטיס החבר בקופה ומאפשרת לראות את יום ההולדת שלו, כך בעל העסק יכול לנהל מועדון חברים ולתת שירות טוב יותר ללקוחותיו.